© 2013 Plasbak | Tüm hakları saklıdır.

TR

EN

KALİTE POLİTİKAMIZ

Plasbak, çalışanlarının aktif katılımı ile müşterilerine en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmayı ve daimi müşteri memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder. Bu temel politika çerçevesinde mevcut ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemimizin gereklerini titizlikle uygulamak suretiyle güvenilir ve mükemmel ürünü yaratmak, uygunluğunu doğrulamak ve müşteriye sunmak temel amacımızdır.

ISO 9001-2008

ISO 9001 standartları Uluslararası Standardizasyon Organizasyon'u tarafından geliştirilmiş kalite yönetim uygulamalarıdır. Standart bir firmanın ürün ve hizmetlerinin müşteri gerekliliklerini karşılamalarını sağlayan süreçlerden oluşur. Plasbak ISO 9001 standartıyla uyumlu ve yazılı kalite sistemi uygulamaktadır.

 

Plasbak müşterilerine daha iyi ürün ve hizmet sunmak amacıyla, uygulama ve süreçlerinin sürekli olarak kontrol edildiğini, ölçüldüğünü ve geliştirildiğini ISO 9001 ile garanti eder.

Bizler, kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makina ve ekipmanlarımızın gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz.

PLASBAK ISO 9001:2008 SERTİFİKALI BİR FİRMADIR.