© 2013 Plasbak | Tüm hakları saklıdır.

TR

EN

TERMOSET VE TERMOPLASTİK ENJEKSİYON

35 yılı aşan tecrübemiz ile termoplastik ve termosetplastik ürün imalatında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktayız.

Tonajları 100 ton ile 400 ton arasında değişen termoplastik ve termosetplastik enjeksiyon makine donanımızla Türkiye’de lider firmalar arasında yer alarak başta beyaz eşya ve mutfak sektörü, elektrik elektronik sektörü ve otomotiv sektörü olmak üzere farklı sektörlerin mühendislik ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz. Üretim ve hizmet anlayışımız ile yakaladığımız üstün kaliteyi TSE-EN ISO 9001 2008 belgesi ile ispatlamış bulunmaktayız.

 

Baskı işlemlerini gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında aşağıdaki ürün gruplarını örnek gösterebileceğimiz gibi  makine parkurumuzda bulunan plastik enjeksiyon makinelerimiz ile PF, BMC, SMC, UP, MF, MP, PS, PE, PP, ABS, SAN, PC, PBT, PPS, TPO, TPU, POM, PA6, PA6.6 gibi çok çeşitli termoset ve termoplastiklerin baskı işlemlerini de gerçekleştirebilmekteyiz.

MANUEL ÇAPAK ALMA

PNÖMATİK MONTAJ

 

KONTİNİ SİSTEM ÇAPAK ALMA

HASSAS ÖLÇÜM TEKNİKLERİ

KALIP TASARIM & İMALATI

1994 yılından beri plastik enjeksiyon makineleri için kalıp tasarım ve imalatı yapmakta olan firmamız ; ürün tasarımından kalıp tasarım ve imalatına kadar gerçekleşen bütün çalışmalarında CAD / CAM teknolojilerini en iyi şekilde kullanmaktadır. Firmamız Cimatron, Mastercam ve Spaceclaim tasarım ve işleme programlarının lisanslı kullanıcısıdır.

 

Teknolojinin tüm gereklerini kullanabilen, CAD/CAM teknolojisine ileri seviyede hakim, plastik enjeksiyon kalıbı imalatında deneyimli tasarım ofisimiz imalatın gerektirdiği tüm tasarımları titiz, akılcı çözümler ve profesyonel uygulama teknikleriyle bir arada yürütmektedir.

CNC işleme merkezi, erezyon makinaları, freze, torna, matkap gibi temel kalıphane ekipmanlarına ve hassas ölçüm cihazları ve aksesuarlarına sahip olan kalıphanemiz ile müşterilerimize en kısa sürede hesaplı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

ÖZEL ÜRÜN TASARIMI

Genç ve dinamik kadromuzla standart ürünlerimizin yanısıra, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına özel ürünler tasarlıyoruz. Bizler projelerinize en uygun, hayallerinizde oluşturduğunuz o eşsiz ürünleri hak ettiğinize inanıyoruz ve de günümüz teknolojisinden en üst seviyede yararlanarak hayalinizdeki ürüne kavuşmanızı sağlıyoruz. Uzman kadromuz istek ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak bu istekler doğrultusunda kreatif ve özgün tasarımlar oluşturuyor.

Lisanslı çizim programlarımız ile hazırladığımız tasarımları 3D prototip modelleme ile gerçekliğe döküyoruz. Böylece olası tasarım değişikliklerini üretim aşamasına geçmeden değiştirmek elimizde oluyor. Model üzerinde alacağınız nihai karar ile kalıp yapım aşmasını başlatarak hayalinizdeki ürüne en kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz.

ÜRETİM SONRASI İŞLEMLER

DELİK DELME

KLAVUZ ÇEKME

BOYA UYGULAMALARI

Müşterilerimize nihai ürün teslim edebilmek adına üretim sonrası çapak alma, delik delme, montaj ve boyama hizmetleri vermekteyiz.